KONST / Litografier / Färglitografi 11843109
nr 1184 3109
Agneta Swidén
(f. 1926), Sverige
Färglitografi, "Livets träd". Signerad, numrerad 83/90. Motivet: 49x36 cm
Agneta Swidén, född 1926, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
måndag 21 maj 2018
kl 20:02:09